X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نقش کارخانه ی کاندوم سازی لورنس در اغتشاشات اخیر فاش شد

دوشنبه 19 مرداد‌ماه سال 1388 ساعت 01:18 ب.ظ

سومین کیفرخواست قرائت شده در صحن علنی دادگاه رسیدگی به بازداشت شدگان اخیر

ریاست محترم دادگاه انقلاب اسلامی تهران
سلام علیکم

طبق مدارک به دست آمده و اعترافات تکان دهنده ی متهمین آن ها هر شب قبل از سکس از کاندوم های مخصوصی استفاده می کردند که توسط کارخانه ی کاندوم سازی آمریکایی لورنس تهیه می شده و حاوی مواد هورمونی فعال کننده ی روح اغتشاش گری بوده اند. این مواد که روی سطح خارجی کاندوم قرار می گرفتند قابلیت چسبندگی بسیار بالایی دارند. به طوری که پس از اینترکورس به دیواره ی مهبل چسبیده و تا 72 ساعت در آن محل باقی می مانند و در لقاح بعدی به همراه اسپرم با تخمک مخلوط می شوند و جنین تشکیل شده به صورت مادرزادی اغتشاش گر خواهد بود. شایان ذکر است که یکی از سهامداران اصلی شرکت مذبور یک اسرائیلی هست و بودجه اعظم این کارخانه ی کاندوم سازی از طریق وزارت خارجه ی آمریکا تامین می شود. این اعترافات هولناک نشان دهنده ی برنامه ریزی بلند مدت صهیونیست بین الملل و استکبار جهانی برای ریشه کن کردن انقلاب اسلامی و راه اندازی انقلاب مخملی در کشور دارد.
عمق فاجعه در اینجا نمایان می شود که پس از بررسی های انجام شده در 265 پایگاه بسیج تهران و شهرستان ها مشخص گردید به سبب رایگان بودن این محصول متاسفانه خیل کثیری از خواهران و برادران بسیجی که سرمایه های این انقلاب هستند نیز ناآگاهانه از همین کاندوم ها استفاده می کردند. آقایان بهزاد نبوی و محمد علی ابطحی مسئول گروه توزیع رایگان کاندوم های معلوم الحال در پایگاه های بسیج هستند که به صورت صریح به این موارد اعتراف نموده اند و سند این اعترافات ضمیمه شده است.
یکی از جاسوسان دستگیر شده در همین باره می گوید: اولین بار که از این کاندوم استفاده کردم کار به سختی و کندی پیش می رفت و به سبب چسبندگی مواد مورد نظر، حرکت من و همسرم به صورت یویو شده بود که پس از چند بار تمرین و تقویت عضلات مربوطه این موضوع مرتفع شد. ما در آن مقطع به سبب این که توسط عوامل سفارت انگلیس وسوئس شدیدا شستشوی مغزی داده شده بودیم احساس می کردیم که استفاده از این کاندوم ها در نهایت موجب آزادی ایران می شود و در سطح وسیعی شروع به آموزش استفاده از این کاندوم نمودیم و کارگاه های عملی بسیازی در این مورد راه اندازی شد که همگی تحت نظارت حزب مشارکت فعالیت می کردند. من هم اکنون اعلام می کنم که زندان این فرصت را به من داد تا متحول شوم و هم اکنون که در سلامت کامل روحی و روانی هستم، در کمال آزادی اعلام می کنم که آقای محمدرضا خاتمی، دبیر کل حزب مشارکت،  یک خائن بزرگ است. متن مبسوط اعترافات جاسوس مذکور ضمیمه شده است.
گزارش ها حکایت از آن دارد که با توجه به برنامه ریزی سازمان یافته عناصر خودفروخته داخلی متاسفانه پای این کاندوم ها به خانه ی رئیس جمهور محترم نیز کشیده شده و ایشان از چسبدنگی محل مورد نظر و کندی حرکت در طول اینترکورس شاکی بودند که این موضوع طی حکمی مستقیما به وزیر اقتصاد و بازرگانی وقت برای پیگیری موضوع ابلاغ شده بود.

شرح اتهامات هر یک از متهمین در پرونده منعکس می باشد و در کیفرخواست آنان دلایل اتهام و میزان دخالت هر یک در توزیع این کاندوم ها احصا گردیده که در نوبت اعلامی قرائت و تبیین می گردد .
معاون دادستان عمومی و انقلاب تهرانبرگرفته شده از : http://tinyurl.com/mnkr7q


وبلاگ : http://khodekhodam.wordpress.com

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo